Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Rynek kapitałowy. Funkcjonowanie i metody oceny

Elżbieta Ostrowska

52.00
47.90
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Rynek kapitałowy. Funkcjonowanie i metody oceny
Autor:
Elżbieta Ostrowska
Wydawnictwo:
PWE
Wydanie:
2006
Oprawa:
miękka
Stron:
276
ISBN:
83-208-1639-4

W książce "Rynek kapitałowy. Funkcjonowanie i metody oceny" Elżbieta Ostrowska przedstawiła główne zagadnienia funkcjonowania rynków kapitałowych oraz inwestowania w papiery wartościowe, wraz z licznymi przykładami empirycznymi. Zaprezentowała historię papierów wartościowych i giełd, instrumenty, uczestników i strukturę rynku kapitałowego oraz relacje inwestorskie. Dużo miejsca poświęciła współczesnej teorii ryzyka inwestycyjnego, jego klasyfikacji i pomiarowi oraz globalizacji i integracji rynków kapitałowych po akcesji Polski do Unii Europejskiej.

Znaczna część publikacji Elżbiety Ostrowskiej "Rynek kapitałowy" jest poświęcona strategii inwestowania i indeksom giełdowym oraz metodom oceny nowoczesnego zarządzania inwestycjami finansowymi. Są to analizy: techniczna, fundamentalna i portfelowa, stosowane w zarządzaniu aktywami różnych funduszy, banków i przedsiębiorstw.
Zapraszamy do zakupu w naszej księgarni giełdowej.

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl