Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Oscylatory

Mark Etzkorn

100.00
69.90
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
Tytuł:
Oscylatory
Autor:
Mark Etzkorn
Wydawnictwo:
WIG PRESS
Wydanie:
1999
Oprawa:
miękka
Stron:
125
ISBN:
83-87014-30-3

Oscylatory, jedne z podstawowych narzędzi analizy technicznej, są wykorzystywane jako wskaźniki punktów zwrotnych na rynku. Autor opracowania Oscylatory - Mark Etzkorn, podejmuje gruntowną analizę powszechnie stosowanych oscylatorów miedzy innymi takich jak ROC, CCI, RSI czy MACD, oraz mniej znanych jak KaseCD, DeMarker, RWI czy RMI, które skonstruowano w ostatnich latach.

Etzkorn skupia się przede wszystkim na możliwościach wykorzystania tych narzędzi w praktyce inwestycyjnej przedstawiając przydatność poszczególnych oscylatorów w konkretnych sytuacjach rynkowych. W przystępny sposób omawia ich zalety i wady oraz wyniki testów porównawczych z innymi wskaźnikami technicznymi przeprowadzone dla różnych ram czasowych. Dzięki lekturze książki Oscylatory można się dowiedzieć, kiedy sygnały oscylatorów są szczególnie przydatne, a kiedy należy odwoływać się do innych wskaźników. Szczególnie cenne dla czytelnika będzie także omówienie szeregu nowych oscylatorów, które nie były dotąd prezentowane w dostępnych po polsku opracowaniach.

Całościowe, realistyczne i zaktualizowane omówienie popularnych, choć często blednie stosowanych wskaźników. Czytelnicy poznają nie tylko wzory i konwencjonalne sposoby interpretacji oscylatorów, ale co szczególnie istotne, dowiedzą się, w jaki sposób z nich korzystać w swojej praktyce analitycznej i inwestycyjnej.


Thomas A. Bierovic, Synergy Futures

Etzkorn rzetelnie ocenia przydatność oscylatorów oddzielając fakty od mitów. Książkę te powinien przeczytać każdy, kto korzysta ze wskazań oscylatorów.

Jack D. Schwager
Tę książkę polecamy każdemu inwestorowi giełdowemu.

 

Polecamy także książki:

Cykle giełdowe Jake Bernstein
57.90
Cena i czas. Zarys metod analizy technic Ed Gately
49.90
Znaczenie wolumenu Richard W. Arms
35.40
 
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl