Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Nowoczesna teoria portfelowa i analiza papierów wartościowych

Edwin J. Elton, Martin J. Gruber

265.00
169.90
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
Tytuł:
Nowoczesna teoria portfelowa i analiza papierów wartościowych
Autor:
Edwin J. Elton, Martin J. Gruber
Wydawnictwo:
WIG PRESS
Wydanie:
1998
Oprawa:
miękka
Stron:
900
ISBN:
83-87014-03-6

Książka Nowoczesna teoria portfelowa i analiza papierów wartościowych Eltona i Grubera porusza szeroki zakres zagadnień dotyczących współczesnej teorii zarządzania portfelem. Główna cześć Nowoczesnej teorii poświecona jest kwestii wyceny i optymalnego doboru papierów wartościowych. Czytelnik ma również możliwość zapoznania się z różnymi modelami równowagi na rynkach kapitałowych oraz z metodami ich weryfikacji. Wśród omawianych zagadnień związanych z analizą inwestycyjną znalazła się także efektywność informacyjna i teoria stopy procentowej oraz ich wpływ na wycenę papierów wartościowych.

Książkę Eltona i Grubera Nowoczesna teoria portfelowa i analiza papierów wartościowych powszechnie uważa się za jedno z najlepszych opracowań poświeconych formalnemu opisowi procesów zachodzących na współczesnych rynkach kapitałowych i na wielu uczelniach Zachodu jest ona podstawowym podręcznikiem dotyczącym tej tematyki.

Nowoczesna teoria portfelowa pomyślana jest jako podręcznik do wykładów z teorii portfelowej i analizy inwestycji, ze szczególnym naciskiem na teorie portfelową. Może również okazać się pomocna w wykładach z analizy papierów wartościowych. Ze względu na ugruntowaną pozycje, jaką zdobyła ona na Zachodzie, mamy nadzieje, że również w Polsce stanie się ona wiodącym podręcznikiem w swojej dziedzinie.

 

Autorstwa Eltona i Grubera Nowoczesna teoria portfelowa i analiza papierów wartościowych to podstawowa pozycja dla analityków, zarządzających oraz inwestorów giełdowych posługujących się w decyzjach inwestycyjnych analizą portfelową.
Tę książkę polecamy każdemu inwestorowi giełdowemu.

 

Polecamy także książki:

Analiza inwestycji i zarządzanie portfe Frank K. Reilly, Keith C. Brown
76.40
Fundamentalny portfel papierów wartośc Waldemar Tarczyński
49.90
Rynki kapitałowe cz.I. Metody ilościow Waldemar Tarczyński
36.90
Inwestycje. Analiza i zarządzanie Jack Clark Francis
94.90
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl